Autor:JG / Budowlani; fot. Budowlani
  15.12.2016 godz. 19:54

Anna Osińska: Zabrakło nam charakteru


Po porażce Budowlanych Łódź 2:3 w Bydgoszczy w 6. kolejce, a przed kolejnym meczem w 7. kolejce portal klubowy rozmawiał z przyjmującą łódzkiej drużyny Anną Osińską.

 

W ostatnią sobotę w 6. kolejce MLK ekipa Budowlanych Łódź przegrała w Bydgoszczy z KS PAŁAC po tie-breaku. Czego zabrakło łodziankom w tym spotkaniu?

– Byłyśmy bardzo blisko wygranej. Moim zdaniem zabrakło charakteru. Dziewczyny były przekonane, że już zwyciężyłyśmy, a tu jednak, niestety, nasze rywalki wierzyły do końca w wygraną, zagrały lepiej i nas pokonały – odpowiada Anna Osińska.

Przyznaje, że zawsze po przegranym meczu przychodzi do domu i siada sama w pokoju. – Myślę, co zrobiłam źle i nad czym powinnam popracować. Bardzo pomaga mi tata. Mówi, bym poszła do siebie i wszystko przeanalizowała w ciszy – dodaje siatkarka.

Czy Budowlane myślą już o kolejnym spotkaniu, w sobotę z Atomem Treflem Malbork?

– Na razie nie. Teraz skupiamy się na treningach, aby poprawić naszą grę. Liczymy na wygraną. Dużo rozmawiamy z dziewczynami w szatni o meczach, jednak na co dzień staramy się o tym nie myśleć – mówi 17-letnia przyjmująca.

Cały wywiad przeczytacie na stronie budowlanilodz.pl

POWIĄZANE INFORMACJE

Newsletter